Firma ASCO od 1992 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na zamówienie. Są to głównie meble kuchenne i szafy wnękowe, ale na potrzeby klientów wykonujemy także meble do przedpokoju, łazienki, garderoby czy salonu. Ponadto wykorzystując możliwości technologiczne realizujemy nietypowe zamówienia na meble: biurowe, gabinetowe, sklepowe, hotelowe, restauracyjno-barowe czy inne.

Proponujemy bliższe obejrzenie którejś naszej ekspozycji i rozmowę o tym jak mają wyglądać Państwa wymarzone meble. Nasi projektanci wykonają bezpłatnie ich projekt oraz przedstawią wizualizację komputerową i wycenę.

Przez te dwadzieścia lat zaufało nam już wiele osób. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim kompetencje, terminowość i jakość oraz serwis pogwarancyjny. Największym jednak naszym kapitałem jest zespół doświadczonych fachowców - projektantów, stolarzy i montażystów, którzy swoją postawą, wiedzą i pracą zdobywają uznanie w oczach klientów oraz kształtują wizerunek firmy. Dzięki tak wyspecjalizowanej kadrze oraz nowoczesnemu ciągle modernizowanemu parkowi maszynowemu możemy sprostać trudnym, niebanalnym zleceniom. Zapraszamy!

zdjęcie firma 1 zdjęcie firma 2 zdjęcie firma 3